در مورد انواع فازهای جمع بندی قبلا صحبت کردیم و در یکی از این فاز ها که متغیر هم بود باید سوالات کنکور رو حل می کردین حالا سوال اینه که به چه روشی؟

بر هیچ داوطلب کنکوری پوشیده نیست که حل کردن مجددا سوالات کنکورهای اخیر در این دوران جمع بندی از نون شب و واجب تره! اما چالش اصلی امسال ترکیب شدن دوران جمع بندی با دوران کروناست!!! همین اتفاق باعث شده که امسال باید به شکل متفاوتی از سال های قبل به پاسخگویی این سوالات بپردازیم!

یکی از روش های متداولی که این سال ها دانش آموز ها اجرا میکردن حل این سوالات به صورت سه روز یک باره! یعنی هر سه روز یک روز آزمون جامع از کنکورهای اخیر رو حل می کنن و دو روز بعدی رو به بررسی و رفع اشکال سوالات و لکه گیری برنامه!

خب فکر نمیکنم که کسی با این روش مشکل داشته باشه! اما اما اما چالش اصلی امسال اضافه شدن ۶ هفته به بازه زمانی جمع بندیه!!! خب حالا چیکارکنیم؟!

یکی از خطراتی که امسال شما رو تهدید میکنه خستگی و بی انگیزگی مفرط به علت کش دار شدن کنکوره! از یک طرف دیگه شما با امتحانات نهایی هم مواجه هستین! پس باید به سوالات سال های قبل به عنوان یک ایستگاه رفع خستگی نگاه کرد! با توجه به اینکه در بازه امتحانات نهایی تمرکز اصلی شما بر دروس دوازدهمه امکان داره که به مدت یک ماه از دروس پایه غافل باشین! حالا باید این دو تا چالش رو با هم ادغام کنید!!! پیشنهاد ما چیه؟!

برای اینکه هم بتونید سوالات رو مرور کنید و هم دردوران جمع بندی از دروس پایه غافل نشید بهترین راهکار پاسخگویی به سوالات کنکور سال های قبل در بازه امتحانات نهاییه! و یادتون باشه که به هیچ وجه نیازی نیست حتما هر سه روز یک بار به سوالات پاسخ بدین! بلکه فقط بتونید در این بازه امتحانات نهایی برنامه کنکورهای سال های قبل رو مرور کنید!

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *